Bálint Gazda Honlapja | A kert, a kertész, a kertészet és a kertészkedés oldalaBálint Gazda Honlapja | A kert, a kertész, a kertészet és a kertészkedés oldala

Kerti fórum

Királydinnye
(1 megtekintés) (1) vendég
LeOldal: 12
TÉMAKÖR: Királydinnye
Királydinnye 2 éve  
Mindenki pusztítja a királydinnyét(Tribulus terrestis) én viszont arra vadászom,de felénk nincs.Nem tudna nekem valaki magot, vagy tövet küldeni? Jó hatással van,vagyis prosztata betegség megelőzésére,hormonműködés stimulálására is jó. Köszönettel.
Kőműves Géza
Hozzászólás: 3
felhasználó kilépve Kattintsunk ide a felhasználói profil megtekintéséhez
Vendégként nem küldhető be hozzászólás.

Válasz: Királydinnye 1 éve 11 hónapja  
Sziasztok!

Én is szeretnék egy pár királydinnye magot, ha esetleg valaki tudna kérem jelezze!!!

Hálás köszönet!
umbrela péter
Hozzászólás: 2

A kertünkben rengeteg van, nem győzöm irtani. Kellemetlen egy növényke. Viszont a hasznosításáról még nem hallottam. Szívesen rendelkezésre bocsátom az idei termést...
Náfrádi Éva
Hozzászólás: 1

Kedves Éva!
Itt is válaszolok, hogy biztosan eljusson. Köszönöm lehetőséget, ha lehet sokat kérnék. Propolisz tinktúrát tudok cserébe küldeni, mert nekem jóval több van, mint szükséges. Ha nem ismeri, kérem üsse be interneten, vagy küldjön e- mail címet, küldök jó leírást. Sokoldalú gyógyereje van. Szívre, májra, érrendszerre, baktériumok, vírusok ellen, de sebre és még allergiára is jó a propolisz. Javaslatomra szedte egy allergiás és megszűnt neki az éjjeli szájpadlás és torokviszketés, mely okán a nyelvével szinte véresre dörzsölte és más tönetei is jelen tősen csökkentek.

Visszatérve a dinnyére: e- mail címem: apor45@gmail.com , mobil: 06/703126794. Vegyük fel a kapcsolatot! Üdvözlettel: Géza
Kőműves Géza
Hozzászólás: 3

Kedves Éva!!!

Ha lenne szíves és küldene nekem a királydinnye magból, akkor azt nagyon megköszönném!

Postai ha elküldené akkor átvét után fizetném a postaköltséget! Ha megoldható, kérem válaszoljon és írom a címet!

Előre is köszönöm!!!
umbrela péter
Hozzászólás: 2

Válasz: Királydinnye 1 éve 8 hónapja  
Kedves Kertbarát!
Nekem nagyon meggyűlt a bajom a királydinnyével.Miatta a fél telket felkapáltam, utálatos, hogy az emberbelelép és a ciőjét is átszúrja.Remélem jövőre nem nő ki olyan sok:)
Üdv:Merci
Szabó Sz.Mercédesz
Hozzászólás: 1

FelOldal: 12
a legutolsó hozzászólásokat az íróasztalra tehetjük

5 perc kert

Kérjen emlékeztetőt az aktuális kerti munkákról! Kérdezzen, válaszoljon, írjon és ismerkedjen. Regisztráció »

Növénykereső